У Музиківській громаді розподілили понад 9 млн вільного залишку 

0
805

15 березня Ігор Підгородецький, начальник Музиківської сільської військової адміністрації  вніс зміни до бюджету громади на 2024 рік. Зокрема, були розподілені понад 9 млн гривень вільного залишку з минулого року. Відповідне розпорядження опубліковано на офіційному сайті громади. 

За інформацією зі звіту про виконання бюджету Музиківської громади за 2023 рік, залишок коштів на кінець року склав понад 9 млн гривень із загального фонду і близько 770 тисяч гривень – зі спеціального. 

Тож куди підуть зекономлені у минулому році кошти? Далі про  найбільші статті видатків:

2 млн 596 тис. грн спрямують на надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету. З яких 2 млн 196 тис. грн використають на оплату праці з нарахуваннями молодшому обслуговуючому персоналу місцевих ліцеїв, а 400 тис. грн – на оплату за електроенергію ліцеїв. Нагадаємо, що в “грудневому” бюджеті на шкільну освіту заплановано 7 млн 985,3 тис. грн. 

2 млн 196 тис. грн  додатково виділили на надання дошкільної освіти, адже при плануванні відповідна потреба була закрита лише на 45%. Кошти підуть на оплату праці спеціалістам, які знаходяться “на простої” та тим, хто проводить онлайн-заняття для дошкільнят. 

1 млн 729 тис. 372 грн використають  на оплату праці з нарахуваннями працівників сільської військової адміністрації на квітень-грудень 2024 року. У бюджеті, прийнятому у грудні, було заплановано лише 620 тис. грн на утримання апарату ВА. Важливо зазначити, що фактична чисельність працівників СВА на кінець 2023 року становить три особи,  про що зазначено у звіті щодо виконання бюджету. На їх утримання у 2023 році використали 2 млн 517 тис. 900 грн. З яких, згідно з відкритим реєстром декларацій, начальник військової адміністрації отримав 952 тис. 216 грн, а заступниця – 669 тис. 650 грн.

1 млн 78 тис. 738 грн спрямують на відшкодування різниці між розміром тарифу на водопостачання та його економічно обґрунтованим розміром. Для Музиківського комунального підприємства заплановано 701 тис. 538 грн на відшкодування різниці в тарифах, а для КП “Струмок-2”, що обслуговує Східненський старостинський округ, – 377 тис. 200 грн. 

Також передбачені додаткові кошти для Музиківського КП на облаштування майданчика для стоянки комунальної техніки, оплату праці комунальників, навчання, компенсацію витрат на утримання бювету. На ці статті виділено 329 тис. 515 грн.

605 тис. 764 грн заплановано на виконання програми соціального захисту «Турбота» у 2024 році, в рамках якої місцеві жителі, які опинились у складних життєвих умовах, можуть отримати матеріальну допомогу чи інші варіанти соціальної допомоги. При формуванні бюджету кошти були заплановані в розмірі 33% до річної потреби. 

591 тис. 292 грн передбачили  на первинну медичну допомогу населенню, що надається місцевою амбулаторією (з яких на стимулювання працівників амбулаторії – 516 тис. 742 грн, а на оплату комунальних платежів  – 74 тис. 550 грн). 

50 тис. грн виділили для підтримки ГУ ДСНС України в Херсонській області.

Також невеликі суми коштів спрямували на благоустрій населених пунктів, навчання з питань цивільного захисту, оплату комунальних послуг бібліотек та закладів культури. Крім того, виконали перерозподіл видатків. 

Попри воєнний стан, Музиківська громада продовжує публікувати бюджетні документи на офіційному сайті. Цього разу був навіть оприлюднений проєкт розпорядження щодо змін до бюджету за 15 днів до їх прийняття.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь