У Музиківській громаді мешкає 84% довоєнного населення

0
265

Повномасштабне вторгнення Росії в Україну, окупація та обстріли змусили жителів Музиківської СТГ шукати нового місця проживання. Проте наразі багато людей повернулися додому – у громаді живе 84% мешканців від колишньої кількості.
Відділ цивільного захисту Херсонської РВА надав нашому виданню статистику по жителям Музиківської СТГ на кінець січня 2024 року.

Так, до 24.02.2022 на території громади проживало 3800 осіб, після звільнення правобережної Херсонщини мешкає 3176 жителів.

У центрі СТГ – Музиківці – зараз 82% мешканців від кількості довоєнного населення.
Висунці за рахунок ВПО збільшили майже наполовину своє населення, яке складає 144 особи.

У Загорянівці проживає стільки ж місцевих жителів, скільки й до війни (300).
Склад населення сіл Східне та Мирошниківка налічує відповідно 75% та 77% у порівнянні з довоєнними цифрами.

  • 14-15 лютого у Києві пройшов форум “Влада і громада: спільний шлях до громадської безпеки та відновлення. Досвід Півдня”. Херсонську область представили Чорнобаївська, Білозерська, Станіславська, Високопільська та Нововоронцовська громади. На заході розглядалися аспекти Стратегії відновлення та практичні кейси по підсиленню безпеки від Херсонської, Запорізької та Миколаївської областей.
  • Російська окупація та активні бойові дії змусили багатьох жителів Дар’ївської СТГ шукати прихистку за межами малої Батьківщини. Наразі у громаді залишилося 47% від загальної кількості мешканців, які проживали тут до війни.
  • Через російську агресію багато жителів Херсонщини вимушені були покинути свої домівки та переїхати до більш безпечних областей України чи за кордон.
    Станом на кінець січня 2024 року час у Білозерській громаді лишилася лише половина населення. Наразі тут мешкає 10153 осіб.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь