3.9 C
Kherson
П’ятниця, 23 Лютого, 2024

Останні новини

У Музиківці сільський голова відзвітував про роботу сільради

27 січня Музиківський сільський голова відзвітував про роботу сільської ради.

27 січня 2020 року в актовій залі Музиківського ліцею Лейбзон С.Н. відзвітував про роботу сільської ради.

Говорили про фінансові показники, реалізовані “тверді” проекти, можливості впливу на рішення та плани на наступний рік.

Гарячу дискусію викликав звіт головного бухгатлера Музиківського КП Грінєвич Тетяни. За аналізом діяльності за 2019 рік підприємство втратило води на 300 тисяч гривень. Причинами є зношені частини водомережі, відсутність лічильників та нахабні крадіжки води. Рішення єдине – винесення лічильників із дворів до централізованої мережі. Звичайно, дане питання потребує подальшого вивчення та обговорення, але це оптимальний варіант вирішення проблеми.

Також, було запропоновано організувати на базі амбулаторії запис до лікаря on-line. Мар’яна Михайлівна Болюк, керівник КНП “Музиківська амбулаторія ЗПСМ” пообіцяла врахувати ідею в подальшій діяльності.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info