У Лиманецькій амбулаторії бракує спеціалістів

0
100

Днями, в рамках робочої поїздки, село Лиманець Дарʼївської громади відвідав начальник Херсонської ОВА Олександр Прокудін.
Про це повідомили у Telegram-каналі Херсонської ОВА.

Як розповіла староста Ніна Губарь, сьогодні у село повертаються місцеві жителі, які виїхали звідси в період окупації. Наразі тут проживає майже 700 людей. З них 227 – внутрішні переселенці, зокрема, з Понятівки і Тягинки.
Громада відновлює інфраструктуру Лиманця, наскільки це можливо в умовах війни. Зокрема, місцевий ліцей активно готується приймати школярів, аби за сприятливої безпекової ситуації запрацювати на повну силу. В освітньому закладі наразі ремонтують укриття.

Крім того, місцева влада та волонтери власними силами відремонтували амбулаторію, яка вже приймає пацієнтів. Щоправда, свого лікаря чи фельдшера у Лиманці немає. Раз на два тижні до села приїжджають і ведуть прийом спеціалісти програми “Лікарі без кордонів” або фахівці з Миколаєва.


Проблемними для старостату залишаються питанням щодо водо- та газопостачання, а також відсутності транспортного сполучення з містом.
Голова Херсонської Олександр Прокудін пообіцяв сприяти у вирішенні цих  питань.

  • Благодійники допомагають відновити матеріально-технічну базу соціальних служб у громадах, яку знищили або пошкодили окупанти. Сьогодні представникам Дар’ївської, Білозерської та Станіславської громад передали ноутбуки для соціальних працівників. Комп’ютерне обладнання громадам надав благодійний фонд “Стабілізейшен Суппорт Сервісез” за фінансової підтримки Агентства ООН у справах біженців (УВКБ ООН).
  • До Дар’ївської та Білозерської громад доставлять дві автоцистерни, які передав благодійний фонд Сергія Притули. Загалом на Херсонщину доставлять чотири водовозки. Спецавтівки вирушають у громади, які страждають від нестачі питної води після того, як росіяни підірвали Каховську ГЕС.
  • 4 та 8 вересня у населених пунктах Лиманецького старостату представники християнської спільноти із Херсона та Чернівців організували дитячі свята. Місцева малеча змогла покататися на гірках, пострибати на батуті, зробити щось цікавеньке на різноманітних майстер-класах, насолодитися солодкою ватою та отримати приємні подарунки.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь