У Києві презентували програму комплексного відновлення Херсонщини

0
171

В Україні презентували пілотну ініціативу з розробки комплексних планів відновлення громад на Херсонщині, Кіровоградщині, Миколаївщині та Харківщині.
Про це повідомила Херсонська ОВА у Facebook.
Проєкт допомагає реалізувати USAID (Агентство США з міжнародного розвитку). Агентство надає допомогу постраждалим від російської агресії громадам.
У заході взяли участь виконувач обов’язків директора Місії USAID в Україні Джефф Лерер, голова парламентського комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Олена Шуляк та замміністра відновлення Наталія Козловська.
Херсонщину представив заступник начальника Херсонської ОВА. Михайло Лемак презентував напрацювання в рамках Програми комплексного відновлення громад Херсонщини.

  • Чорнобаївська громада сплатила 136,8 млн грн податків до обласного бюджету. Сільська рада увійшла до трійки громад, завдяки яким обласний бюджет отримав більше половини від загальної суми податкових надходжень.
  • Представники Станіславської, Білозерської та Чорнобаївської громад взяли участь у Мережевій зустрічі партнерів “Громадська безпека через згуртованість задля відновлення”, яка відбувалась у Львові з 7 по 9 листопада. Під час заходу обговорювали пріоритетні напрямки у відновленні громад, реінтеграції ветеранів, роль ветеранської спільноти в процесах відновлення громади, а також взаємодію громадськості, поліції, ДСНС та представників влади на засадах партнерства.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь