У Киселівській амбулаторії з’явилося нове обладнання

0
210

У лікарській амбулаторії в Киселівці триває ремонт. Нещодавно тут встановили сонячні панелі.
Про це повідомила Херсонська ОВА у Telegram.
До ремонту у Киселівській амбулаторії долучилась Міжнародна організація з міграції (МОМ). Благодійники передали закладу холодильне та лабораторне обладнання, а також медичні меблі.


Загалом від 24 лютого 2022 року 24 медичні заклади Херсонщини отримали нове медичне обладнання на суму у понад 16,3 млн грн. МОМ передавала УЗД-апарати, парові стерилізатори, медичні ноші, генератори, електрокардіографи, бронхофіброскопи, осушувачі повітря, монітори пацієнта, операційні столи, ліки та медичні вироби.
Окрім цього, починаючи з квітня 2023 року, Medical Teams International впроваджує на Херсонщині проєкт з надання медичної та психосоціальної допомоги мобільними бригадами.

  • Кізомиський старостинський округ отримав Volkswagen. Автівку передав литовський Благодійний фонд “LT4UA”. Машину використовуватимуть для перевезення гуманітарних вантажів та проведення ремонтно-відновлювальних робіт.
  • У Білозерській громаді  відкрилася дитяча ігрова зона. Креативну зону облаштували в укритті навчального закладу.
  • Чорнобаївську СТГ відвідали поліцейські-ювенали та іноземна організація “Project ESPWA”. Благодійники доставили гуманітарну допомогу для родин із дітьми. Сім’ям передали одяг, солодощі, іграшки, гігієнічні набори тощо.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь