У Киселівці та Благодатному відремонтували 20 будинків

0
61

В рамках ініціативи “Пліч-о-пліч” Одеська область відбудовує оселі на Херсонщині. Регіон взяв шефство над трьома населеними пунктами – Киселівкою та Благодатним Чорнобаївської громади, а також Новодмитрівкою Великоолександрівської громади.
Про це у Телеграмі повідомила Херсонська ОВА.
У Киселівці полагодили дах у 12 будинках, у Благодатному відремонтували покрівлі у 8 оселях. Ще в 4 домоволодіннях триває ремонт.
Завдяки старанням будівельників з Одещини багато сімей зможуть до зими повернутись до своїх домівок.

  • Одещина виділила 15,5 мільйона гривень для Чорнобаївської громади. Кошти передбачені на відбудову приватних будинків та об’єктів соціальної інфраструктури. Також з обласного бюджету одесити планують виділити 23 мільйонів гривень на Киселівський ліцей Чорнобаївської сільської ради та Киселівський ясла-садочок.
  • У Новій Зорі та Таврійському працюють львівські будівельники. В рамках програми “Пліч-о-пліч” чотири бригади відновлюють наразі 28 приватних домоволодінь.
  • Полтавські будівельники завершили ремонт 14 осель у Правдиному Білозерської громади. Ще у 62 будинках – роботи тривають. Загалом внаслідок обстрілів у селі було пошкоджено 380 осель, 44 будинки – повністю зруйновані.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь