У Комишанському окрузі призначили нову старосту

0
282

Комишанський старостинський округ очолить Тетяна Лазорко, яка замінить на посаді Катерину Рогову.
Про це повідомила Херсонська МВА у Telegram.
11 березня начальник Херсонської міської військової адміністрації  Тетяна Лазорко почне виконувати обов’язки наприкінці цього тижня. До призначення на нову посаду жінка протягом кількох років була діловодом у старостаті.
Катерина Рогова опікувалась справами Комишанського старосту під час захоплення російськими військами правобережної Херсонщини та у післяокупаційний період. Комишанський старостинський округ із центром у селищі Комишани створено у 2020 році. До його складу входять також селища Зимівник, Приозерне та Благовіщенське.

  • Жителям Молодецького та Грозового Білозерської громади передали гуманітарну допомогу. Людям роздали продуктові бокси. Гумвантаж доставили волонтери Global Empowerment Mission (GEM).
  • Мешканцям Дар’ївської громади допомагають відремонтувати дахи пошкоджених будинків. Допомогу передав благодійний фонд “Ранок відродження”. Люди отримали 2 тис листів шиферу.
  • КП у Білозерській ТГ надали екскаватор-навантажувач. Спецтехніку виділили й Тягинській та Новоолександрівській громадам. Екскаватори використовуватимуть для проведення аварійно-відновлювальних робіт та ліквідації наслідків російських обстрілів.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь