28.8 C
Kherson
П’ятниця, 29 Вересня, 2023

Останні новини

У Кізомисі побував німецький волонтер та партнер компанії GloBee Ерік Шефер

Протягом п’яти днів на території Херсонщини працювала команда волонтерів компанії GloBee, яка привезла гуманітарну допомогу місцевим жителям, зокрема мешканцям Кізомиського старостинського округу. Серед благодійників був німецький волонтер та партнер компанії GloBee Ерік Шефер.
Про це повідомили у Телеграм-каналі Херсонської ОВА.

 Білозерка.info  Білозерка.info
Волонтери привезли людям консерви, крупи, борошно, м’ясні вироби, чай, цукор – в цілому вдалося зібрати понад 2,5 тисячі продуктових наборів. У Херсоні волонтери передали нашим захисникам продукти харчування, буржуйки та у супроводі військових відвідали селища на нульовій лінії фронту. У Зеленівку доставили 14 генераторів. В Кізомисі та сусідніх населених пунктах роздавали набори з гуманітарною допомогою. Частину буржуйок та генераторів передали у заклади освіти та медзаклади Білозерської тергромади.

 Білозерка.info  Білозерка.info
Звітуючи про результати поїздки на Херсонщину, волонтери компанії GloBee написали у Фейсбуці, що по дорозі було складно говорити – думали про те, як живуть люди на Херсонщині, постійні вибухи, прильоти ворожих снарядів…
«Люди, які живуть в там, незламні! Їх не зломила окупація, і вони є незламними і зараз! Вони вірять в ЗСУ, вони вірять в нашу перемогу!», – йдеться у повідомленні.

За інформацією Херсонської ОВА, сьогодні волонтери з різних організацій допомагають не лише із гуманітарною допомогою, а й евакуювати мешканців деокупованої Херсонщини та розміщувати їх у інших регіонах країни.

Зокрема, в Одесі, на базі резиденції «Одесскій дворикъ», працює Центр тимчасового безкоштовного розміщення переселенців. Роботу Центру забезпечує Благодійний фонд «Пліч-о-пліч» та німецькі партнери організації «Mission Lifeline».
Завдяки цій ініціативі, родини, що тимчасово полишили свої домівки на Херсонщині, мешкають у комфортних умовах.

Безкоштовну евакуацію організовує Благодійний фонд «ДОБРА СПРАВА».
Для запису телефонуйте за номерами:
+38 (066) 487 62 54
+38 (066) 451 87 80

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info