27.3 C
Kherson
Вівторок, 16 Липня, 2024

Останні новини

У Кізомисі для дітей оновили дитячий майданчик

Нарешті завершено оновлення дитячого майданчику, який майже три роки тому було побудовано за кошти та за участю громади. На протязі цих років впорядкування та прибирання майданчику лягло на плечі активних громадян. Цього року звернулися до   Кізомиської сільської ради із клопотанням профінансувати фарбу для оновлення майданчику. 29.06.207 на сесії сільської ради було виділено кошти у сумі 2000 грн.. 

Дякую Чуприні Інні, Малиновській Ніні, Ощипок Альоні, Зелінській Вікторії, Зелінському Сергію, Зелінській Валентині Леонтіївні, Яковенко Наталії, які попри справи  та зайнятість знаходили  час для  фарбування майданчику на протязі 10 днів. Це достойний приклад і своїм дітям і іншим членам громади. 

Я впевнена, якщо б знайшли час всі ті, кого запрошували і особисто, і по телефону, і розсиланням СМС, оголошенням, але, з їх слів,   були дуже зайняті, або їх діти та внуки ходять на майданчик дуже рідко, або кому не до майданчиків, то фарбування завершили б набагато швидше. 

Ми всі так хочемо змін на краще, але не всі розуміють що починати треба із себе і там де живеш. Як важко щось робити самому… І як легко і швидко коли ми разом. Розмови на кухні, на дивані, на зупинці чи в автобусі ні на що не впливають і нічого не змінюють.

Запорукою успіху у розвитку громади є підтримка і розуміння людей, що відповідальність за наше сьогодення та майбутнє несе кожен із нас. 

Альона Зелінська, депутат Кізомиської сільської ради

ДОВІДКОВО:

Цей матеріал надійшов на конкурс журналістських робіт, який проводить ГО «Білозерський центр регіонального розвитку» в рамках проекту “Сільська рада онлайн” в партнерстві з порталом «Білозерка Інфо» та газетою «Придніпровська зірка» за підтримки чеської неурядової організації NESEHNUTI в рамках Програми трансформаційної співпраці Міністерства закордонних справ Чеської Республіки.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info