У Херсоні відкриють підземні лікарні

0
143

В обласному центрі планують відкрити дві підземні лікарні. Медичні заклади працюватимуть в укриттях.
Про це повідомив очільник Херсонської ОВА Олександр Прокудін у Telegram.


В одному медзакладі з’явиться перинатальний комплекс із сучасним обладнанням. У ньому буде пологове та післяпологове відділення, зали із палатою інтенсивної терапії та операційна.

У підземній клінічній лікарні облаштують операційну з реанімаційним блоком і палати інтенсивної терапії.

“Ми маємо досвід облаштування операційних в укриттях. Тож знаємо, в якому напрямку рухатися. Загалом уже в 12 медзакладах правобережжя маємо повністю облаштовані укриття”, – йдеться у дописі Олександра Прокудіна.

 

  • Мешканцям Херсонщини надають безкоштовну психологічну, юридичну та соціальну допомогу у Херсонському Інтегрованому центрі комплексної підтримки Brave&Safe Platform. У закладі працюють сімейний лікар, дитячий і дорослий психологи, соціальний працівник та юрист.
  • Спеціалісти організації “Лікарі без кордонів” відвідали Східне Музиківської громади, а також Інгулець та Чайкине Дар’ївської громади. Люди отримали амбулаторні консультації та психологічну допомогу. У селах працювали терапевт, психолог, гінеколог та промоутер зі здоров’я.
  • З 5 листопада по 1 грудня благодійний фонд з Києва “12 вартових” допомагав безпритульним тваринам Херсонщини. За цей час спільно з місцевими зооактивістами та ветеринарами “12 вартових” стерилізували та врятували сотні собак з Херсона, Антонівки, Білозерки, Музиківки та Чорнобаївки.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь