У Херсоні відкрили пам’ятний знак на честь загиблих тероборонівців

0
345

З метою вшанування пам’яті тероборонівців, які загинули 1 березня 2022 року в районі Білозерської площі у Херсоні, встановили пам’ятний знак.

Про це у Telegram повідомив начальник Херсонської міської військової адміністрації Роман Мрочко.

На пам’ятному знаку викарбувані імена п’яти захисників – Олександр Савельєв, Сергій Данчук, Віталій Грозинський, Микола Сливкін та Іван Данченко.

Всі вони загинули на території Херсонського обласного ліцею. Місця, де знайшли їхні тіла, позначили рушниками.

1 березня 2022 року близько 10-ої ранку до Херсона висунулася рота білозерського батальйону Сил тероборони.

Як повідомляє Українська правда, одна група тероборонівців зайшла на територію ліцею, інша – вийшла до кільця на Білозерській площі. У другій групі був Костянтин Козак. На підході до кільця Козак побачив чоловіка. Це був його колишній командир Віктор Євдокімов. Він повідомив тероборонівцю, що в напрямку кільця вже йдуть росіяни – до 40 осіб та “Тигр”.

Козак із побратимами зайняли місце за бетонним блоком рекламного білборда. Коли побачили росіян – відкрили вогонь з автоматів. Два російських солдати загинули, один отримав поранення. Останній почав сильно кричати. Щоб його забрати, росіяни почали кидати димові гранати.

Костянтин Козак на місці, де прийняв бій 1 березня 2022 року
Серед бійців першої групи, які зайшли на територію ліцею, був молодший сержант Сергій Волощенко. Він розповідає, що там тероборонівці потрапили під вогонь снайпера.

Загалом, за даними херсонської поліції, в бою в районі ліцею загинуло 7 бійців тероборони.

 

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь