У Федорівському старостаті – нова керівниця

0
176

У Федорівському старостинському окрузі Дар’ївської громади відбулися кадрові зміни.
Про це повідомили на сторінці Дар’ївської сільської ради у Facebook.
Новою старостою стала Яна Ломія. Новопризначену керівницю мешканцям Федорівського округу представив начальник Дар’ївської військової адміністрації Анатолій Дідур.


Після прийняття присяги на вірність народу та громаді, нова староста провела нараду із керівниками установ і громадськими активістами. На зібранні обговорили нагальні проблеми Федорівки та Ульянівки, а також спланували подальшу роботу.
У березні цього року змінились керівники у трьох старостатах Білозерської громади. Дніпровський старостат очолив Віктор Федощенко, у Кізомисі старостатою стала Світлана Письменна, виконуючим обов’язки старости у Надеждівці призначили Василя Тищенка. Сьогодні останній округ очолює Олександр Івченко, який займав цю посаду раніше.

  • З 4 по 10 вересня до Дар’ївської та Білозерської громад надійшла гуманітарна допомога від Херсонського обласного гуманітарного штабу. Мешканці Дар’ївської громади отримали три резервуари для зберігання води. До Білозерської громади привезли 20 генераторів, засоби гігієни, корм для тварин, сміттєві баки, цепи для бензопил, гумові рукавиці.
  • До Дар’ївської та Білозерської громад доставлять дві автоцистерни, які передав благодійний фонд Сергія Притули. Загалом на Херсонщину доставлять чотири водовозки (одна з них із додатковою цистерною).
  • У Дар’ївській громаді діє проєкт “Армія відновлення”, в рамках якого здійснюються суспільно-корисні роботи з відбудови населених пунктів. Відновлення громади фінансує ХОЦЗ.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь