21.8 C
Kherson
Четвер, 21 Вересня, 2023

Останні новини

У Федорівці хочуть створити “Парк європейського періоду” – підтримаймо земляків “лайками” :)

Громадська організація «Лагуна» з Федорівки підготувала проекту “Парк європейського періоду” для участі у конкурсі  проектів на отримання мінігрантів. Конкурс є компонентом проекту «Зміцнення громадянського суспільства в локальних громадах», який реалізується ГО «Громадський центр «Нова генерація» за підтримки Національного Фонду в підтримку демократії США (National Endowment for Democracy). Федорівці підготували промоційне відео свого проекту, яке розмістили на спеціальній платформі для голосування. Проект, який набере максимальну кількість балів, буде прийнятий до фінансування ПОЗАКОНКУРСОМ. Друзі, підтримаймо своїм голосом земляків!!!!

Голосування відкрите до 10 березня, тому перейдіть за цим посиланням і підтримайте ініціативну федорівську молодь, натиснувши на значок “серце” : http://socioprostir.org.ua/index.php/ua/competition/60-proekt-park-vropeyskogo-per-odu

 Білозерка.info

Трохи інформації про сам проект:

В сучасному світі, коли прогрес, передові технології, екологічні проблеми, і весь спосіб життя часто мають негативний вплив на здоров’я людей, виникає гостра потреба, особливо у сільській місцевості, у створенні умов для фізичного розвитку підростаючого покоління та дорослих, для пропаганди здорового способу життя, занять спортом серед молоді, адвокації населення у створенні умов для культурного проведення сімейного дозвілля. Молодь немає місця, де можна просто поспілкуватися, обмінятися ідеями.

Велика ділянка в центрі села Федорівка зазвичай захаращена бур’янами. Центр села від цього має неестетичний вигляд. Хоча це місце можна було б використати з користю для всіх верств населення. Ми хочемо створити креативний парк відпочинку з тротуарними доріжками, тенісними столами, лавками, аркою «Я люблю Федорівку».

Плануємо провести акцію по збору саджанців , насіння квітів «Розсада для громади» та в ході проведення суботників впорядкувати та провести озеленення території – висадити квіти,дерева, кущі . Вшанування видатних мешканців села плануємо шляхом встановлення «Пам’ятника людської пам’яті». В майбутньому організуємо проведення спільного сімейного дозвілля: тенісні змагання, вечорниці, зустрічі на свіжому повітрі. Вмотивують населення до ведення здорового способу життя зустрічі з нашими односельчанами – чемпіонами Європи з важкої атлетики. Давайте разом підтримаємо молодіжні ініціативи !!!

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info