У “Дії” з’явиться сервіс е-Підприємець

0
92

Українські підприємці зможуть отримати доступ до 12 сервісів для запуску власної справи у “Дії”.
Про це повідомило Міністерство цифрової трансформації.
До переліку послуг входять: державна реєстрація ФОП, відкриття банківського рахунку, реєстрація декларації про пожежну безпеку, подання інформації щодо вакансій та інше.

Завдяки цій програмі бізнесменам більше не треба буде відвідувати державні органи та збирати документи для отримання послуги.
Спочатку функція стане доступною лише для кількох видів бізнесу: кафе, салонів краси та точок продажу.
Щоб скористатись відповідною послугою, необхідно на порталі “Дія” заповнити заяву. Сервіс доступний у будь-який момент запуску або розвитку бізнесу.
Розробкою функції е-Підприємець займаються в рамках проєкту EU4DigitalUA. Кошти на проєкт виділяє Європейський Союз, а впроваджується він Академією електронного управління Естонії.

  •  Німеччина виділила для України грант на суму 700 тисяч євро на відновлення інтернет-інфраструктури на звільнених територіях, у тому числі і на Херсонщині. 70 телеком-компаній отримають до 10 тисяч євро. Кошти можна витратити на орендну плату, обладнання та матеріали, оплату рахунків за електрику, виплати, необхідні для утримання мереж, а також зарплати співробітникам.
  •  Переселенці можуть придбати житло за програмою пільгового іпотечного кредитування єОселя. Ця послуга доступна для переселенців з 1 серпня 2023 року. Станом на 23 жовтня пільговий кредит на житло оформили 19 родин переселенців.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь