У “Дії” з’явиться 7 нових послуг

0
161

У мобільному застосунку “Дія” триває тестування нових послуг.
Про це повідомили в Агенції інформації та аналітики “Гал-інфо”.

Йдеться про наступні можливості:
1. Розмитнення авто в Дії. Процес розмитнення стане прозорим та швидким та виключить суб’єктивні рішення з боку працівників митниці. Для розрахунку ціни враховуватимуться лише сталі характеристики, на які не може вплинути службовець.
2. Онлайн-шлюб у Дії. Українці зможуть одружуватися, навіть не виходячи з дому чи перебуваючи у різних містах зі своїми майбутніми чоловіками/дружинами.
3. Сервіси для ветеранів. Можна буде отримати онлайн статус учасника бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни, члена сім’ї загиблого Захисника чи Захисниці України.
4. Кабінет пацієнта і медичні пуші. Це реєстрація в електронній системі охорони здоров’я (ЕСОЗ) через Дію, вибір сімейного лікаря та підписання з ним декларації. Повідомлення від ЕСОЗ надходитимуть безпосередньо у застосунок.
5. У Дії з’явиться більше документів. Зокрема, освітні атестати і дипломи, актові записи цивільного стану про народження, зміну імені, шлюб та розлучення. Окрім свідоцтва про народження дитини, у батьків відображатиметься і власне, а також повнолітніх дітей.
6. Дія.Підпис для юридичних осіб. Найзахищеніший електронний підпис стане доступний і для бізнесу. Це пришвидшить підприємницькі процеси та зробить прозорими дії бізнесменів.
7. Дія для партнерів. Новий сценарій інтеграції, який дасть змогу партнерам авторизувати користувачів Дії з отриманням ПІБ, номера телефону і пошти.

 

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь