У “Дії” спростять процедуру оформлення субсидії

0
169

Незабаром в українців з’явиться можливість подати спрощену заяву на отримання субсидії на оплату комунальних послуг, газу та палива через додаток “Дія”.
Про це повідомило Міністерство цифрової трансформації.
Раніше необхідно було витратити півгодини, щоб заповнити розширену заяву. Найближчим часом послугу можна буде отримати за 10 хвилин і виконати для цього не 21, а 7 кроків.
Розробкою проєкту займається Мінцифри, Міністерство соціальної політики та Пенсійний фонд України. Реалізувати ініціативу допомагає Програма розвитку ООН в Україні (UNDP) у межах “Проєкту підтримки Дія” за фінансування Уряду Японії.
Наразі послуга знаходиться у бета-тестуванні. Щоб взяти у ньому участь, необхідно бути користувачем “Дії” та громадянином України, мати картку платника податків (РНОКПП) і підстави для отримання субсидії.

Окрім цього, до бета-тестування можуть долучитись ті, хто не отримував субсидію раніше.

  • Кабмін збільшив у два рази розмір субсидії на придбання дров. Вона становитиме 16,2 тисячі гривень на рік для однієї сім’ї. А розмір субсидії на тверде паливо складає 7 тисяч гривень на рік для одного домогосподарства.
  • Україна отримала від Німеччини грант – 700 тисяч євро. Ці кошти підуть на відновлення інтернет-інфраструктури на звільнених територіях, у тому числі і на Херсонщині. 70 телеком-компаній отримають до 10 тисяч євро. Отримані гроші можна витратити на орендну плату, обладнання та матеріали, оплату рахунків за електрику, виплати, необхідні для утримання мереж, а також зарплати співробітникам.
  • Українські підприємці зможуть отримати доступ до 12 сервісів для запуску власної справи у “Дії”. До переліку послуг входять: державна реєстрація ФОП, відкриття банківського рахунку, реєстрація декларації про пожежну безпеку, подання інформації щодо вакансій та інше.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь