У деокупованій Білозерці відновив роботу банкомат Приватбанку

0
90

У Білозерці відновив роботу банкомат «Приватбанку», який знаходиться на вулиці Свободи, 86 – на вході до будинку торгівлі В.Беспоясного.
Повідомлення про це з’явилося на сторінці Білозерської селищної військової адміністрації у Фейсбуці.
До повномасштабного вторгнення росії на територію України у Білозерці працювало п’ять банкоматів. У березні минулого року всі вони припинили роботу. Під час окупації Білозерської громади у місцевого населення виникли серйозні проблеми зі зняттям готівки.
Єдиним способом отримати гроші на руки стало звернення до бізнесменів, які надавали відповідні послуги за певний процент.

«Цей період нагадує мені буремні 90-ті. Після телефонного дзвінка до тебе приїжджали міняли. Сідаєш в їхню машину і відчуваєш себе учасником якоїсь підпільної оборудки. Але іншого виходу просто не було», – згадує білозерчанка Катерина.

Після деокупації правобережної Херсонщини у місті відновили роботу деякі відділення фінустанов та банкомати. Проте не всі білозерці наважувалися їхати до обласного центру через високу загрозу ворожих обстрілів.
Можливість отримати готівку у селищі з’явилася після відкриття супермаркету «АТБ», гроші тут можна одержати на касі і сьогодні.
Відновлення роботи банкомату Приватбанку було довгоочікуваним для білозерців, проте місцеві жителі сподіваються на відкриття банківських відділень.
За словами заступника начальника Білозерської військової адміністрації Олексія Журавленка, наразі це питання вирішити складно. Адміністрація веде перемовини з керівниками банків, але вони поки-що не готові до відкриття відділень через безпекову ситуацію у громаді.
Окрім зняття готівки у поки-що єдиному діючому банкоматі в Білозерці, у приміщенні будинку торгівлі В.Беспоясного можна провести розрахункові операції з допомогою терміналів самообслуговування.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь