У Дар’ївській СТГ планують перейменувати Чайкине

0
214

Селу Чайкине Дар’ївської громади збираються дати нову назву – Чайчине. Однак у СТГ спочатку пройдуть громадські обговорення стосовно цього питання.

Про це стало відомо із документа, опублікованого у Facebook Дар’ївською сільською радою.

На сайті та Facebook-сторінці Дар’ївської СТГ проведуть громадські слухання у формі консультацій щодо присвоєння населеному пункту нової назви у межах закону України про декомунізацію та деколонізацію.

Ініціатором обговорень виступив очільник Дар’ївської СВА Анатолій Дідур. Він уже підписав розпорядження № 53 «Про проведення громадських слухань щодо перейменувань с. Чайкине».

Громадські обговорення розпочинаються 26 лютого і триватимуть місяць – до 26 березня. Місцеві мешканці можуть подавати свої пропозиції письмово із зазначенням ПІБ та адреси особи (найменування та місцезнаходження – для юридичної особи) за адресою: 75031, вул. Соборна, 126, с. Дар’ївка, Херсонського району, Херсонської області. Надсилати пропозиції можна і на електронну пошту darsilr@ukr.net.

  • Мешканці Музиківської громади (https://bilozerka.info/do-muzykivskoyi-gromady-dostavyly-palyvnu-derevynu/) отримали 358 складометрів дров. Допомога надійшла від БФ “Схід-SOS”. 194 домогосподарства з пічним опаленням тепер забезпечені паливною деревиною.
  •  До Чорнобаївської СТГ (https://bilozerka.info/blagodijnyky-rozdaly-meshkanczyam-chornobayivskoyi-gromady-produktovi-nabory-ta-hlib/) доставили 1400 продуктових наборів та 2200 буханок хліба. Гумдопомогу доставили волонтери ADRA Ukraine від World Food Programme за підтримки швейцарського представництва ADRA.
  • Білозерській лікарні (https://bilozerka.info/blagodijnyky-peredaly-bilozerskij-likarni-rozhidni-medychni-materialy/) передали розхідні матеріали. Медзакладу надали халати, маски, дезінфікуючі засоби тощо. Цю допомогу лікарня отримала від БФ “Безпечна Дарниця” та ТОВ “Авангард” за сприяння Херсонської РВА.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь