У Дар’ївській громаді з’явилася автовишка

0
178

Сучасну автовишку днями доставили до Дар’ївської громади. Це стало можливим завдяки співпраці місцевої влади з Програмою DODRE.
Про це у Facebook повідомила “Дар’ївська сільська рада”.
В рамках проєкту ERP-3 Дар’ївська громада отримала телескопічний автопідйомник SOCAGE T318 на базі автомобіля IVECO Daily 35C14. Автовишка допоможе місцевим комунальникам під час виконання ремонтних робіт та відновлення громади.

  • Завдяки співпраці Дар’ївської СВА з Херсонською обласною службою зайнятості на території громади працює “Армія відновлення”. 26 робітників розвантажують гуманітарну допомогу, прибирають територію старостатів, ремонтують пошкодженні будівлі тощо.
  • Навчальні заклади області отримали ще 350 ноутбуків. Обладнання надійшло від ЮНІСЕФ за ініціативи Міністерства освіти і науки України. Загалом благодійники передали вже 1800 гаджетів.
  • 14-15 листопада у Варшаві пройшла друга Міжнародна виставка-конференція ReBuild Ukraine powered by Energy. На заході, зокрема, обговорювали інвестиційний потенціал Херсонщини. У конференції взяли участь представники Дар’ївської громади.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь