У Дар’ївській громаді завершили ремонт укриття

0
148

У Дар’ївській СТГ завершили ремонт укриття, яке знаходиться у підвальному приміщенні одного з комунальних закладів.
Про це повідомила Дар’ївська сільська рада у Facebook.


Сховище вдалось полагодити завдяки міжнародній гуманітарній організації “АКТЕД” та за підтримки Гуманітарного фонду для України (UHF). 7 лютого у зв’язку із завершенням ремонтних робіт представники Дар’ївської СВА зустрілись із благодійниками.
Тепер укриття необхідно облаштувати. Після цього його обстежать представники ДСНС на готовність  до експлуатації.

  • ГО “Південна стратегія розвитку” передала допомогу комунальним підприємствам Білозерської громади. КП надали пластикові труби, набори хомутів, муфт, засувок та насосів для виконання ремонтних робіт і заміни застарілого обладнання. Оснащення призначене для ремонту водогінних мереж.
  • У закладі охорони здоров’я Білозерської громади зустрілись представники 8 громад Херсонського району з американськими координаторами благодійної організації Project HOPE в Україні. На заході обговорювались проєкти, які реалізовуватимуть у Херсонському районі. Також Project HOPE допоможе з вирішенням нагальних проблем після деокупації лівого берега.
  • У Білозерці з’явилось мобільне укриття. Захисну споруду встановило Товариство Червоного Хреста за сприяння Херсонської ОВА.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь