Вт, 10 Лют 26
-4.3°C

У Дар’ївській громаді ворожий дрон атакував цивільне авто: на допомогу прийшов правоохоронець

Олена Бджола 05 Лютого, 2026

У Дар’ївській громаді російські війська вдарили по автівці, за кермом якої був 38-річний місцевий житель. Поліцейський офіцер громади допоміг чоловікові після російської атаки.
Про це повідомила поліція Херсонщини.
Російський FPV-дрон вдень почав переслідувати автомобіль “ВАЗ-2106” і згодом влучив у задню частину транспортного засобу. На щастя, водій не постраждав, оскільки салон авто був завантажений речами.


Поліцейський офіцер громади Віталій Шевчук почув вибух та прибув на місце події. Він оцінив стан водія та з’ясував, що чоловік почувається добре, однак йому необхідно було транспортувати пошкоджене авто.


Правоохоронець відбуксирував авто до місця проживання чоловіка та допоміг йому зафіксувати факт російського обстрілу у поліції.

Олена Бджола

Статті автора