У Дар’ївській громаді волонтери стерилізують безпритульних тварин

0
31

Волонтери UAnimals проводять стерилізацію безхатніх тварин в населених пунктах Дар’ївської громади.
Про це повідомила зоозахисна організація UAnimals.

Ветеринари працюють в Інгульці, Микільському, Понятівці та Федорівці.

“Ми працюємо як єдине ціле. Кожен робить те, що може найкраще. Світ обов’язково має знати, що ми – українці – боремось. І робимо це спільно”, – розповідає волонтер місії стерилізації Олександр.

Точний графік стерилізації встановити неможливо через постійні вибухи. Тому його змінюють, враховуючи поточну ситуацію у громаді та дозволи від військових. Волонтери працюють у бронежилетах.

В населених пунктах Дар’ївської громади ветеринари проводять стерилізацію та чіпування тварин. Також місцеві мешканці можуть звернутися до спеціалістів за консультацією.

  • Для мешканців Федорівки Дар’ївської громади провели навчання з мінної безпеки. Співробітники ДСНС пояснили людям, як слід поводитись у разі виявлення вибухонебезпечних предметів.
  •  Місцеві жителі наводять лад на території Федорівського, Інгулецького, Лиманецького, Микільського старостатів та в Дар’ївці. Працівники “Армії відновлення” прибирають та вивозять сміття, косять траву, а також займаються іншою суспільно-корисною діяльністю.
  • Жінки із села Надеждівка Білозерської громади виготовили для українських військових 200 захисних костюмів. Захисні костюми вже відправили воїнам на фронт. За старанну роботу жінок нагородили шевроном із позивним “Надійні”.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь