У Дар’ївській громаді відкрилися соціальні пральні

0
243

З 6 лютого у Дар’ївській СТГ запрацювали соціальні пральні. Завдяки допомозі благодійного фонду “Стабілізейшен Суппорт Сервісез” мешканці Федорівського, Інгулецького та Лиманецького старостатів зможуть отримати корисну безкоштовну послугу.
Про це повідомила Дар’ївська сільська рада у Facebook.
Першочергово скористатися послугами соціальної пральні зможуть маломобільні люди та хворі, за якими наглядають соціальні працівники.
У пральні є все необхідне: три потужні пральні машини, три сушарки, пральні та миючі засоби тощо.
Місцеві мешканці можуть приносити сюди речі для прання щодня, окрім неділі, з 9.00 до 17.00. Старт останнього прання – о 15.00.
Додаткову інформацію можна отримати за номером телефону “гарячої” лінії: 0 800 337 846 або у означених старостатах.
Відкриття соціальної пральні у Дар’ївській громаді стало можливим завдяки проєкту “Швидка невідкладна допомога постраждалому населенню Херсонської та Миколаївської областей на півдні України, ліквідація наслідків підтоплення (RRM)” за підтримки міжнародної гуманітарної організації CARE.

  • У Херсонській області власникам пошкоджених через війну домівок надають допомогу для відновлення житла у межах програми “єВідновлення”. Місцеві мешканці подали понад 250 заяв, і по 12 із них вже були ухвалені позитивні рішення. Люди отримають понад 1,7 млн грн.
  • В одному з закладів охорони здоров’я Білозерської громади відбулася зустріч представників 8 громад Херсонського району з американськими координаторами благодійної організації Project HOPE в Україні.
  • Представники Головного управління ДСНС України у Херсонській області вручили подяки співробітникам пожежної охорони у Дар’ївській громаді.
    Пожежників відзначили нагородами за сміливі та рішучі дії під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, більшість з яких пов’язана з російською агресією.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь