У Дар’ївській громаді відкрили пункт соціального прокату ортопедичного обладнання

0
156

У Дар’ївській громаді на базі КНП “Центр надання соціальних послуг” організували безкоштовний прокат ортопедичного обладнання.
Про це повідомила Дар’ївська сільрада у Facebook.
Проєкт соціального прокату засобів реабілітації фінансує Українська Волонтерська Служба. У реалізації ініціативи допомагають відділ регіонального розвитку сільської ради та Благодійний фонд “Моя Херсонщина”.
Отримати послуги з прокату безоплатно можуть повнолітні жителі громади та ВПО, у яких не встановлена група інвалідності, але згідно медичної довідки вони потребують забезпечення засобами реабілітації. Їм потрібно звернутись до пункту прокату й укласти договір. Для дітей прокат засобів реабілітації оформляють батьки.
У пункті прокату є інвалідні візки, ходунки складні, ходунки для дорослих та літніх людей з колесами, милиці пахові, підлокітні милиці та палиці опорні.
Тим, хто потребує відповідної допомоги, потрібно подати такі документи:
– заява про забезпечення засобом реабілітації;
– довідка медичної установи про необхідність забезпечення засобами реабілітації;
– копія паспорту;
– копія ідентифікаційного коду;
– пенсійне посвідчення (у разі необхідності)
– довідка про реєстрацію за місцем проживання;
– довідка ВПО (за наявності).
Мешканці Дар’ївської громади можуть отримати послугу, звернувшись до Центру надання соціальних послуг або за тел. 0504496440.

  • Киселівській амбулаторії передали холодильне та лабораторне обладнання, медичні меблі. Допомога надійшла від Міжнародної організації з міграції. Також у медзакладі наразі тривають ремонтні роботи.
  • В “Армії відновлення” у Дар’ївській СТГ працює 31 людина. У березні “армійці” долучились до роботи трьох соціальних пралень та шести гуманітарних штабів. Працівники допомогли облаштувати у громаді “Острівець безпеки для молоді”.
  • 10 фермерських господарств у Білозерській громаді отримали допомогу у вигляді посівного матеріалу. 258 мішків з насінням соняшника передали аграріям.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь