У Дар’ївській громаді успішно працює телемедичний центр

0
82

В одному з населених пунктів Дар’ївської громади на початку жовтня 2023 року відкрився кабінет телемедицини. У ньому місцеві жителі можуть отримати лікарські консультації від спеціалістів з усієї України та здати необхідні аналізи.
Реалізація даного проєкту стала можлива завдяки команді Help Ukraine Casers.

“Безумовно, кабінет телемедицини – це просто знахідка для нашого села. І не тільки. До нас приїжджають люди і з сусідньої області. Адже поїхати до поліклініки у Херсон чи Миколаїв – дуже дорого, нормального транспортного сполучення немає поки що. А так у нас люди консультуються з потрібними лікарями”, – ділиться місцева староста.


Найближчим часом повинно вирішитися питання про подальше функціонування кабінету на базі Дар’ївської територіальної громади, оскільки до цього він діяв від благодійної організації. Help Ukraine Casers вже відправили відповідне офіційне звернення до місцевої військової адміністрації.
Завідуюча кабінетом телемедицини повідомила, що за п’ять місяців його роботи відповідними послугами скористалися 400 осіб. Пацієнти змогли отримати консультації кардіолога, пульмонолога, ендокринолога, мамолога та онколога, а також пройти УЗД.

Casers і надалі куруватимуть роботу кабінету, а також допомагатимуть із обладнанням. Місцеві медики очікують наразі на апарат для вимірювання очного тиску.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь