У Дар’ївській громаді розширюється “Армія відновлення”

0
56

На території Дар’ївської громади продовжуються суспільно-корисні роботи. Наразі до них залучено 22 працівники.
Про це повідомила Дар’ївська сільська рада у Facebook.
У Лиманецькому старостинському окрузі таких працівників – 5, у Федорівському – 4, у Микільському – 2, в Інгулецькому – 4, у Дар’ївці – 7.
На даний час у громаді триває благоустрій дитячих майданчиків. Кошти на проведення суспільно-корисних робіт виділяє Фонд загальнообов’язкового державного соціального страхування.

  • На Херсонщині до “Армії відновлення” приєднались більше тисячі тисячі людей. Сьогодні “армійці” працюють у Чорнобаївській, Станіславській та Дар’ївській громадах. У Дар’ївській громаді працівники впорядковують території біля комунальних закладів і кладовищ та фарбують зупинки.
  • Власників підтопленими внаслідок підриву Каховської ГЕС ділянок у Дар’ївській громаді звільнили від сплати земельного податку. Це рішення стосується мешканців Інгульця, Зарічного, Ясної Поляни, Понятівки, Микільського, Дар’ївки, Ульянівки, Федорівки.
  • У селі Киселівка Чорнобаївської громади запланована реконструкція ясел-садка “Сонечко”. На капітальний ремонт закладу з місцевого бюджету передбачено 31 793 579 грн.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь