У Дар’ївській громаді розширилася команда соціальних робітників

0
116

Завдяки підтримці Товариства Червоного Хреста у Дар’ївській громаді збільшилася кількість спеціалістів, які опікуватимуться соціально незахищеними верствами населення.
Про це повідомила Дар’ївська сільська рада у Facebook.
Йдеться про 15 соціальних працівників з числа колишніх безробітних. Їхніми підопічними стануть 80 категорійних людей. Соцробітники прибиратимуть, купуватимуть та доставлятимуть необхідні товари підопічним, готуватимуть їжу, впорядковуватимуть городи та присадибні ділянки.
Заробітну плату спеціалісти отримуватимуть за рахунок коштів Херсонської обласної організації Червоного Хреста.
Наразі у Дар’ївці залишилася одна вільна вакансія соціального працівника. Бажаючим отримати роботу необхідно звернутись до сільради.

  • З Микільського Дар’ївської громади до Херсона курсуватиме безкоштовний автобусний рейс. Безоплатний проїздй передбачений для неповнолітніх у супроводі батьків, пенсіонерів та інвалідів усіх груп. Автобус проїжджає села Зарічне, Інгулець, Новотимофіївка. Час відправлення з Микільського – о 7.30.
  • Мешканці Федорівки Дар’ївської громади взяли участь у навчанні з мінної безпеки. Співробітники ДСНС пояснили людям, як правильно поводитись у разі знаходження вибухонебезпечних предметів.
  • Станіславська громада отримала автомобіль Toyota Land Cruiser та причеп з установкою для очищення води. Обладнання з’явивилося завдяки співпраці з ГО “Ротарі Клуб Україна Єдність”. Установка дозволяє очистити до 12 тонн води з артезіанських свердловин або відкритих водойм.

Фото – ілюстративне

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь