У Дар’ївській громаді розпочалось опитування щодо перейменування вулиць

0
149

Мешканців Дар’ївської громади запрошують взяти участь у громадському обговоренні щодо зміни назв вулиць.
Про це повідомила Дар’ївська сільрада у Фейсбуці.

Опитування проводять відповідно до статті 1 Закону України “Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні”.
У Дар’ївці вулиці Гагаріна пропонують дати назву Шкільна, Квіткова або Бузкова, Першотравневій – Травнева, Героїв Рятувальників, Калинова або Затишна. Вулицю Гагаріна в Інгульці хочуть перейменувати у Свободи, Незалежності або Лесі Українки.
У Лиманці  змінять назви 3 вулиць: 1 Травня – на Незалежності, Центральну, Мирну або Перемоги, Білоруську – на Бузкову, Північну або Веселкову, Брянську – на Світанкову, Вишневу, Польову або Привітну.
Перейменуванню у селі Микільське підлягають 7 вулиць: 40 років Перемоги – у Тараса Шевченка або Європейську, Гагаріна – у Космічну або Сонячну, Героїв Плахотників – у Малинову, Калинову або Квіткову, Партизанську – у Медову або Липневу, Першотравневу – у Перспективну або Травневу, Суворова – у Скіфську або Виноградну, Чкалова – у Культурну або Липневу.
Вулицю Комарова у Новотягинці перейменують у Херсонську або Єдності, а Гагаріна у Понятівці – в Олега Шорника або Злагоди.
У Токарівці вулиця Гагаріна стане Княгині Ольги, Героїв Бузкового парку або Широкою, а Комарова – Східною, Веселою, Спортивною або Вишневою. В Ульянівці перейменують 2 вулиці: Комарова на Гостинну або Вишиванки, Братів Плохотників – на Відродження або Лесі Українки.
4 вулиці у Федорівці отримають нові назви: 40 років Перемоги – Єдності, Незалежності або Степова, Гагаріна – Щаслива, Героїв Крут або Волонтерська, Гастело – Медова, Затишна або Веселкова, Першотравнева – Європейська або Бориса Тімченка.

  • У Станіславській громаді повідомили про результати голосування щодо перейменування вулиць у Широкій Балці.  Обговорення проходило з 19 березня по 1 квітня 2024 року.
  • У Дар’ївській СТГ облаштували “Острівець безпеки для молоді”. Ініціативу реалізували сільрада та БФ “Моя Херсонщина”. Для простору закупили 15 листів USB, фарбу, три спортивні тренажери та тенісний стіл.
  • 179 родинам у Дар’ївській громаді надали ваучери на корми, ветеринарні ліки та ремонт господарських споруд. Проєкт реалізовує Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь