У Дар’ївській громаді реалізували проєкт “Острівець безпеки для молоді”

0
166

Соціальний проєкт з облаштування “Острівка безпеки для молоді” завершили у Дар’ївській СТГ. Це була спільна робота Дар’ївської сільської ради та БФ “Моя Херсонщина”.
Про результати впровадження ініціативи у Facebook повідомила  голова благодійного фонду Олена Філіпова.

“Коли людей об’єднує спільна мета, то все неодмінно вдається. Саме так, об’єднавши зусилля:
– жителів звільненої громади, які допомагали з ремонтом;
– місцевої влади, яка надала приміщення, будівельні матеріали (цемент, щебінь, пісок) та працівників, які робили ремонт;
– стипендії від “Української Волонтерської Служби”; ми завершили соціальний проєкт з облаштування “Острівка безпеки для молоді” у звільненій громаді Херсонської області”, – йдеться у дописі активістки.

За надані кошти (49,9 тис грн) було придбано 15 листів USB, фарбу, три спортивні тренажери та тенісний стіл.


Проєкт “Гуманітарна Нова Пошта” безкоштовно доставив спортивне обладнання до Дар’ївської громади з різних куточків України.
Наразі населення та безпосередньо молодь мають безпечне місце не лише для перебування там під час повітряних тривог, а й для свого фізичного розвитку.

  • З 1 квітня у Дар’ївській СТГ стартує опитування місцевого населення, яке стосується змін назв вулиць. Так, в Інгульці перейменують вулицю Гагаріна, у Дар’ївці – Гагаріна та Першотравневу, а в Лиманці – 1 Травня, Білоруську та Брянську.
  • У Дар’ївській громаді 179 домогосподарствам, що утримують свійських тварин, надали допомогу для утримання підсобного господарства – ваучери на корми, ветеринарні ліки та ремонт сараїв. Програму підтримки вдалось реалізувати на території Дар’ївської громади завдяки співпраці з ГО “Земля Таврії”.
  • Працівники Центрів надання адміністративних послуг у Білозерській, Дар’ївській, Музиківській, Станіславській та Чорнобаївській громадах отримали електровелосипеди. Загалом громади Херсонщини отримали 15 електровелосипедів. Транспортні засоби передала організація “Кімонікс Інтернешнл Інк.”.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь