У Дар’ївській громаді проведуть позаплановий аудит

0
51

З 21 липня по 31 серпня у Дар’ївській сільській військовій адміністрації триватиме позаплановий внутрішній аудит.

Про відповідне рішення йдеться у розпорядженні начальника Херсонської ОВА Олександра Прокудіна було від 17 липня 2023 року.

 Білозерка.info
Тема перевірки – «Ефективність діяльності Дар’ївської сільської військової адміністрації, виконавчого комітету та апарату Дар’ївської сільської ради Херсонського району Херсонської області щодо здійснення повноважень».

До складу аудиторської групи увійшло 4 працівників Херсонської обласної державної адміністрації.
Начальнику Дар’ївської сільської військової адміністрації необхідно забезпечити членів аудиторської групи автотранспортом для ефективності й оперативності проведення позапланового внутрішнього аудиту, а також всебічно сприяти членам аудиторської групи.

Також комісія повинна мати повний і безперешкодний доступ до документів, інформації та баз даних, які стосуються аудиторських завдань, під час проведення позапланового внутрішнього аудиту.

  • Володимир Зеленський звільнив начальника Дарʼївської сільської військової адміністрації Івана Кореня. Відповідне розпорядження з’явилося на сайті Президента України 15 червня. Цього ж дня на цю посаду Володимир Зеленський призначив Анатолія Дідура.
  • 17 липня благодійна організація Global Empowerment Mission доставила питну воду мешканцям чотирьох сіл Дар’ївської громади. Гуманітарний вантаж надійшов до Токарівки, Іванівки, Новотягинки та Микільського.
  • У Києві відбулася виставка художника і фотографа Олександра Джантімірова “Херсон. De рrofundis”. Світлини були відзняті з 7 по 11 червня на Херсонщині після підриву військовими РФ Каховської ГЕС. Виставка благодійна. 50 відсотків коштів від продажу фотографій підуть на відновлення водопостачання у селі Інгулець Дар‘ївської громади

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь