У Дар’ївській громаді продовжує працювати «Армія відновлення»

0
180

Працівники «Армії відновлення» у населених пунктах Дар’ївської громади протягом листопада виконували суспільно корисні роботи.

Про це повідомила Дар’ївська сільська рада у Facebook.

У Федорівському старостаті робітники прибрали будинок на вулиці Першотравневій та впавшу деревину на проїзній частині дороги, відремонтували стелю у коридорі сільради та покрівлю Ульянівського клубу.

Також тут проводилися роботи по прибиранню опалого листя біля адмінбудівлі, підготовці зупинки до фарбування, закріпленню елементів даху сільради, зачищенню цегли для будівництва нової зупинки, вивозу сміття в осіб з інвалідністю на вулиці Молодіжній та ліквідування поривів водомережі. Робітники частково замінили пошкоджений шифер у будинку по вулиці Інгулецька, де проживає постраждала від підтоплення родина.

В Інгулецькому старостаті «армійці» відремонтували дах будівлі «Укрпошти» та опалювальну систему у Пункті незламності, працювали у штабі гумдопомоги, ліквідували наслідки урагану, влаштували прибирання території центру села та біля архіву, вивозили сміття. Працівники допомагали у відбудові затопленої оселі та завантажували і видавали дрова.

На території Лиманецького старостату місцева “Армія відновлення” надала допомогу літнім людям в штукатурці осель та рубці деревини. Робітники садили дерева, встановлювали буржуйку, вирубували кущі та дерева по вулиці Центральній. Окрім цього, у пункті гуманітарної допомоги “армійці” штукатурили коридор, забивали вікна, а також розвантажували та допомагали видавати продуктові набори.

У Микільському старостаті робітники стали помічниками для 6 сімей одинокопроживаючих та людей похилого віку й працювали у штабі гумдопомоги.

У Дар’ївці – розбирали завали, ліквідували наслідки обстрілів, склили вікна, проводили благоустрій території та працювали у гуманітарному штабі.

Суспільно корисна діяльність на території Дар’ївської громади проводиться у співпраці з Херсонським обласним центром зайнятості. Роботи фінансує Фонд загальнообов’язкового державного соціального страхування.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь