У Дар’ївській громаді організують соціальний прокат ортопедичного обладнання

0
153

У Дар’ївській громаді реалізовують проєкт, пов’язаний із безкоштовним прокатом ортопедичного обладнання.
Про це повідомила Дар’ївська сільська рада у Facebook.


За словами Наталії Гридіної, керівниці відділу регіонального розвитку, інвестицій та проектної діяльності Дар’ївської сільської ради, цей проєкт був задуманий давно у співпраці з БФ “Моя Херсонщина” та Оленою Філіповою. Проте реалізувати його вийшло не з першої спроби.

“Фінансування на ортопедичне обладнання складає 50 тис. грн. Йдеться про милиці, ходунки та інвалідні візочки.
Пенсіонерів у нашій громаді – понад 50% від загальної кількості населення, дуже багато людей з інвалідністю. Або з обмеженими фізичними можливостями, а також поки що не оформленою інвалідністю. Претендувати, наприклад, на безкоштовний візочок від держави можуть не всі. Тож хочемо допомогти цій категорій наших земляків, особливо тим, хто знаходиться у відділених від центру громади старостатах”, – ділиться пані Наталія.

У межах проєкту будуть придбані інвалідні візки, ходунки складені, ходунки для дорослих та літніх людей з колесами, милиці пахові та підлокітні, палиці опорні.

“Цей проєкт реалізується за фінансування Української Волонтерської Служби. Загальна кількість засобів пересування – 27 одиниць. За реалізацією попереднього проєкту маємо ще 14 одиниць аналогічних засобів. Найближчим часом обладнання буде передано на баланс КНП “Центр надання соціальних послуг Дар’ївської сільської ради. Після цього мешканці громади зможуть безкоштовно взяти напрокат ортопедичне обладнання”, – говорить посадовиця.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь