У Дар’ївській громаді літнім людям вручили новорічні подарунки

0
189

60 пенсіонерів із Дар’ївської громади, яких обслуговують соціальні працівники, отримали новорічні подарунки від Червоного Хреста.
Про це повідомила Дар’ївська сільська рада у Facebook.
Пенсіонерам видали ковдри та гігієнічні набори.
Також на Херсонщині Український Червоний Хрест разом із Всесвітньою Продовольчою Програмою реалізовують спільний проеєкт з надання місцевим мешканцям продуктових наборів.
Допомогу роздають найбільш вразливим категоріям населення – переселенцям, особам з інвалідністю та багатодітним родинам. Вага одного продуктового набору – 13 кг. У ньому знаходяться макарони, крупи, олія, цукор, консерви та ін.
Волонтери Товариства Червоного Хреста роздавали допомогу у Херсоні, Правдиному, Миролюбівці, Томиній Балці, Таврійському, Новій Зорі та Антонівці. Також продуктові набори отримали постраждалі від підтоплення.
Програма реалізовується з лютого 2023 року і діятиме до кінця 2023 року.

  • Мешканці Федорівки Дар’ївської громади отримали гуманітарну допомогу. Матраци, подушки, ковдри, постільну білизну, рушники, ліхтарі на сонячних батареях та гігієнічні набори доставили волонтери гуманітарної місії “Проліска”. Допомогу роздали 117 жителям села.
  • Комунальному підприємству “Чорнобаївський господар” передали будівельні матеріали. Комунальники отримали мауерлат та крокву. Допомога була надана за сприяння Асоціації міст України в межах проєкту “Підтримка українських муніципалітетів у врегулюванні збройного конфлікту”.
  • Мешканцям Комишан, Зимівника та Приозерного передали пелети. Допомогу отримали понад 90 домогосподарств, які сіл зможуть обігріти свої оселі взимку.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь