У Дар‘ївській громаді “Лікарі без кордонів” приймають пацієнтів цілодобово

0
94

“Лікарі без кордонів” цілодобово приймають пацієнтів Дар‘ївської громади. Така можливість з’явилася завдяки домовленості організаторів проєкту з керівництвом сільської військової адміністрації, яка надала медикам приміщення для прийому місцевих мешканців.

Про це нашому журналісту повідомив начальник Дар‘ївської СВА Іван Корінь.

“Сьогодні гострих проблем із медичним обслуговуванням громади немає. Наразі у Дар‘ївській амбулаторії працює два сімейні лікарі.  Крім того у старостатах функціонує сім ФАПів, населення обслуговують дві “швидкі”, медичні заклади забезпечені всіма необхідними медикаментами, які, зокрема, надходять до нас від благодійних організацій” – розповідає очільник громади.

«Лікарі без кордонів» працюють на базі Дар‘ївської амбулаторії. Основне завдання медиків-благодійників – надання цілодобової невідкладної медичної допомоги, яку можна отримати як у приміщенні амбулаторії, так і зателефонувавши на номер «103», або безпосередньо до лікарів за номером 0501902104.
Крім того, лікарі щоденно проводять консультації пацієнтів – з 15.00 до 19.00. Також до закладу можна звернутися в нічний час: на дверях амбулаторії працює дзвінок для виклику медиків.

Лікарі без кордонів/ Medecins Sans Frontieres (MSF) — це міжнародна гуманітарна організація, що надає допомогу в більш ніж у 60 країнах світу для населення в скрутному становищі, жертвам стихійного лиха, техногенних катастроф та озброєних конфліктів незалежно від їх раси, релігійних чи політичних переконань.

11 квітня на Херсонщину завітала Українсько-ізраїльська місія лікарів волонтерів «FRIDA». Медики провели прийом пацієнтів у двох населених пунктах Дарʼївської громади. За два дні 28 вузькопрофільних спеціалістів безкоштовно надали пацієнтам майже 1000 консультацій. У Херсоні оглянули 663 місцевих жителів, 123 – у Дарʼївці та 151 – у Лиманці.

27 квітня частково під’єднали до електромережі села Чкалове Великоолександрівської та Микільське Дар’ївської громад. Від початку тижня енергетики відновили електропостачання ще до трьох населених пунктів деокупованої Херсонщини, повідомляє в Telegram Херсонобленерго.

Триває видача гуманітарної допомоги жителям Херсонщини. Учора мешканці звільнених територій отримали від міжнародних громадських організацій, благодійників та волонтерів 956 продуктових наборів, 3916 банок консерви, 1218 літрів води, 2830 буханок хліба, 550 порцій готового обіду, 3775 кг сімейної картоплі та 195 пачок посадкового насіння. Також людям передали 26 ремонтних наборів та 90 OSB-листів.

 

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь