У Дар’ївці відкриють соціальну пральню

0
134

У Дар’ївській громаді планують розширити мережу соціальних пралень. Один із закладів відкриють у Дар’ївці наприкінці травня.
Про це повідомила Дар’ївська сільрада у Facebook.


Наразі соціальні пральні працюють у Федорівці, Лиманці та Інгульці. Така послуга є дуже актуальною для місцевих мешканців. Тому було прийнято рішення відкрити подібний заклад у Дар’ївці. Зробити це вдасться за допомогою гранту від данської ради DanChurchAid.
Проєкт реалізовується у межах грантового конкурсу “Гнучкі Малі Гранти – Україна 2023”, який адмініструється данською радою DanChurchAid.
Кошти направлять на реалізацію ініціативи “Створення соціальної пральні для незахищених верств населення с. Дар’ївка Херсонської області”. Проєктну заявку втілюють у життя за співпраці відділу регіонального розвитку Дар’ївської СВА, ГО “Центр логістики розвитку громад” та інвестицій сільради.
Послуги з прання у Дар’ївці зможуть отримати 1-2 рази на тиждень категорійні родини – особи з інвалідністю, багатодітні сім’ї, одинокопроживаючі люди похилого віку.
У населеному пункті відремонтують та облаштують приміщення для соціальної пральні, поміняють електрообладнання, придбають необхідні матеріали та меблі. Заклад буде забезпечений 2 пральними машинами та 2 сушарками, бойлером та засобами для прання.
Одяг осіб, що не можуть самостійно отримати цю послугу, збиратимуть, доставлятимуть до пральні та розвозитимуть назад велосипедами соцпрацівники.
Дар’ї’вській громаді вже передали першу партію матеріалів для реалізації проєкту, тому незабаром розпочнеться ремонт.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь