У Дар’ївській громаді відкрили підрозділ пожежної служби

0
49

У Дар’ївській ТГ відкрили підрозділ пожежної охорони, який обслуговуватиме територію шістнадцяти населених пунктів громади.
Про це повідомили у пресслужбі Головного Управління ДСНС України у Херсонській області.

 Білозерка.info
За словами начальника Дар’ївської військової адміністрації Івана Кореня, поява місцевої рятувальної служби вкрай важлива для громади, частина населених пунктів якої знаходиться сьогодні під постійним ворожим обстрілом.
Команду пожежних зібрали із місцевих жителів, а депутат сільради надав приміщення для розміщення спецтехніки. Депо оснащене необхідним пожежно-рятувальним обладнанням та спорядженням. Рятувальники цілодобово перебуватимуть на чергуванні, що дозволить їм оперативно прибувати на місця надзвичайних подій для порятунку людей та майна територіальної громади.
Це вже сьомий підрозділ місцевої пожежної охорони на Херсонини, відкритий в результаті співпраці Херсонської районної військової адміністрації та Головного управління ДСНС України у Херсонській області після де окупації правобережної частини Херсонщини.

 Білозерка.info  Білозерка.info
Під час урочистого відкриття підрозділу начальник Херсонського районного управління ГУ ДСНС України зазначив, що відкриття місцевої пожежної охорони це велике досягнення. Оскільки місцезнаходження підрозділу визначає час прибуття до місця події і при постійному чергуванні рятувальників МПО можливо запобігти трагічним наслідкам при виникненні надзвичайних ситуацій.
Кожного дня, метр за метром, піротехнічні підрозділи ДСНС України розміновують деокуповані території Херсонщини.
Протягом минулої доби сапери знешкодили 56 вибухонебезпечних предмети у деокупованих населених пунктах Херсонщини. Всього здійснено 23 залучення. Обстежено: 5,416 га території; 4,994 км ЛЕП; 6 домогосподарств; 2,82 км газопроводу.

 

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь