У Дар’ївці та Федорівці відновили електропостачання. На черзі – Таврійське та Нова Зоря

0
89

З листопада минулого року мешканці Дар’ївської громади залишилися без електропостачання. Під час відступу окупанти пошкодили місцеві електромережі. Сьогодні енергетики повернули світло у будинки мешканців Дар’ївки та Федорівки.

Про це повідомили у Телеграм-каналі Херсонської ОВА.

У лютому без електропостачання знаходилися усі шістнадцять населених пунктів громади. Наразі процес відновлення електромережі ускладнюють щоденні обстріли сіл, які знаходяться на правому березі Дніпра. Проте навіть за таких складних умов ремонтні бригади Херсонобленерго повертають людям електроенергію.

Сьогодні енергетики працюють і в Білозерській громаді, яка також потерпає від ворожих обстрілів. За повідомленням Білозерської СВА, тривають роботи по відновленню енергопостачання у Правдинському старостаті. Світло з’явилося на декількох вулицях у Правдиному. Для подачі напруги відновили та заживили дві ПЛ-35 кВ та дві ПС/35/10 кВ. Над відновленням ПЛ-35 кВ спільно працювали бригади Кіровоградобленерго та Херсонобленерго. Після розмінування території довкола опор, енергетики взялися за ремонт мережі у напрямку Таврійського та Нової Зорі. Без електропостачання сьогодні залишається Дніпровське та Янтарне, адже ремонтні бригади обленерго не можуть потрапити сюди через постійні ворожі обстріли.

Наразі над відновленням світла на Херсонщині працюють 39 бригад – це 220 робітників та 70 одиниць техніки. Минулої доби енергетики виконували аварійно-відновлювальні роботи на лініях, що живлять Білоусове, Ольгине, Миролюбівку, Трудолюбівку, Берислав, Калинівське, Новорайськ, Степне, Херсон, Правдине, Білозерку, Кірове, Нову Зорю та Посад-Покровське.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь