18.3 C
Kherson
Середа, 17 Квітня, 2024

Останні новини

У Дарʼївській громаді побували лікарі-волонтери «FRIDA»

На Херсонщину вкотре завітала Українсько-ізраїльська місія лікарів волонтерів «FRIDA». Медики провели прийом пацієнтів у двох населених пунктах Дарʼївської громади.

Про це повідомили у Телеграмі Хесорноської ОВА.

За два дні 28 вузькопрофільних спеціалістів безкоштовно надали пацієнтам майже 1000 консультацій. У Херсоні оглянули 663 місцевих жителів, 123 – у Дарʼївці та 151 – у Лиманці.

Одна з пацієнток поділилася своїми враженнями після прийому лікарів:

«Усі проблеми, які нас турбували, з якими ми звернулися до лікарів, нам роз’яснили та призначили лікування. Тому ми дуже вдячні хлопцям та дівчатам, які про нас не забувають».

Це вже четвертий візит лікарів місії FRIDA-Ukraine до нашого регіону. Медики планують і надалі приїздити на Херсонщину, – йдеться у дописі Херсонської ОВА.

10 квітня лікарі вузького профілю приймали мешканців Чорнобаївки, Станіслава, Музиківки, Дарʼївки та Степанівки. Допомога здійснювалася в рамках проєкту «Медичний десант» благодійного фонду «КОЛО».
Пацієнтів оглядали гінеколог, невролог, травматолог, психіатр, сімейний лікар, офтальмолог та отоларинголог. Загалом лікарі надали профільні консультації для 624 жителів Херсонщини. “Медичний десант” працював на території Херсонщини втретє.

 

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info