У Дарʼївці та Музиківці працюватимуть лікарі-волонтери «FRIDA»

0
25

Мешканці Херсонщини знову матимуть можливість отримати професійну медичну консультацію від спеціалістів українсько-ізраїльської місії “FRIDA”. Найближчим часом лікарі-волонтери проведуть прийом у Херсоні, Дарʼївці та Музмиківці.

Про це у Телеграмі повідомила Херсонська ОВА.

8 липня спеціалісти безкоштовно прийматимуть пацієнтів у Дарʼївці, а також у Херсоні (поліклініка №3 лікарні імені Карабелеша).

9 липня – у Музиківці та поліклініці №1 Херсонської міської лікарні імені Лучанського.

У місті працюватиме терапевт (кардіолог), педіатр, хірург (мамолог, проктолог, онколог), гінеколог, стоматолог, фізіотерапевт, уролог, ендокринолог та дерматолог.

У Дарʼївці та Музиківці пацієнтів прийматимуть терапевт, педіатр, хірург, гінеколог, стоматолог, ендокринолог, дерматолог та психолог.

FRIDA Ukraine – це українсько–ізраїльська місія медичних волонтерів, спрямована на допомогу цивільному населенню. Лікарі-волонтери забезпечують українців, які постраждали внаслідок бойових дій, високоякісною медициною.

Місія FRIDA Ukraine – надання екстреної та планової медичної допомоги незахищеним категоріям мирних українців, а саме дітям, особам з інвалідністю та самотнім людям похилого віку, які постраждали від військових дій та окупації.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь