У Чорнобаївській та Станіславській громадах обговорили перспективи покращення безпекової ситуації

0
164

Днями у Станіславській та Чорнобаївській громадах обговорили питання  громадської безпеки та подальшого відновлення.
Про це повідомив БФ “Об’єднання” у Facebook.
У третьому засіданні робочої групи з питань громадської безпеки у Чорнобаївській громаді взяли участь представники громади, поліції, Херсонської ОВА, громадської організації, цивільно-військового співробітництва та інші.
Місцевий дільничний офіцер поліції окреслив загальну безпекову ситуацію та основні потреби ОТГ у напрямку посилення громадської безпеки.
Під час засідання були представлені результати діяльності мережі робочих груп з громадської безпеки та відновлення у Херсонській області за друге півріччя 2023 року та спільні проєкти громадських організацій, зокрема, ГО “Білозерський центр регіонального розвитку”, які розпочали свою діяльність у громаді за підтримки ПРООН.
Також обговорювалися міні-ініціативи та їх реалізація у громаді: встановлення пожежних гідрантів та камер відеонагляду у Чорнобаївці.
Крім того, на зустрічі були представлені результати онлайн-збору ідей від ВПО та мешканців громади для покращення життя у населених пунктах ОТГ.
У Станіславській громаді також відбулося третє засідання робочої групи з питань відновлення, на якому обговорили облаштування робочого місця для представника поліції у Станіславі.
Сільська рада відремонтує для цього приміщення, за підтримки ПРООН тут з’явиться техніка, меблі та обладнання.

“Сподіваємося у січні-лютому 2024 року щось буде вже зрозуміло, бо багато чинників. Зараз ініціатива у процесі, але поки закупівель необхідного обладнання з боку ПРООН не було. Спочатку має бути відремонтоване приміщення у Станіславській громаді, де буде знаходитися офіцер поліції”, –  повідомили у БФ “Об’єднання”.
  •  Комісія з питань топоніміки та охорони історико-культурного середовища при Чорнобаївській сільській раді збирає пропозиції стосовно змін назв вулиць.
    Мешканцям громади запропонували перелік з 17 вулиць та провулків, які планують перейменувати.
  •  Дар’ївська сільрада опублікувала проміжні результати опитування щодо пріоритетів відновлення громади. Першочергова потреба місцевих мешканців – облаштування укриттів та ремонт пошкоджених будинків.
  • У Білозерській громаді відбулося третє засідання робочої групи з громадської безпеки та відновлення. На зустрічі були представлені результати відповідної діяльності на Херсонщині за друге півріччя 2023 року.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь