У Чорнобаївській громаді з’явиться модульне містечко

0
294

17 листопада начальник Херсонської ОВА Олександр Прокудін повідомив про будівництво модульного містечка на території Чорнобаївської громади. До нього планують заселяти жителів Херсонщини, які втратили будинки через війну. Відповідне рішення прийняла Рада оборони області.

Як розповів голова Херсонської районної держадміністрації Михайло Линецький, на даний момент модульне містечко вже передане нашому району від однієї з громад Київщини.

“Воно стандартне: 160 модулів, розрахованих на проживання близько 300 осіб. Першочергово сюди будемо заселяти жителів Херсонського району, які постраждали від терористичного акту російської армії – підриву греблі Каховської ГЕС, – і втратили свої домівки”, – розповів очільник райдержадміністрації.

Михайло Валерійович уточнив, що безпекове питання є пріоритетним, тому місце розташування нового містечка поки що не розголошується.

“На даний час триває монтаж модулів, паралельно виготовляється проєкт на установку. Але наразі, окрім російських обстрілів, додалися складні погодні умови – вітер, сніг, ожеледиця на дорогах. Тому процес трошки загальмувався, але він продовжується, тому що це дуже важливо для мешканців нашої громади, у яких зруйноване житло внаслідок війни”, – додав Михайло Линецький.
  • Рада оборони Херсонської області 17 листопада заборонила продаж алкоголю в частині звільнених громадах Херсонщини. До цього переліку зокрема увійшли Білозерська, Станіславська, Чорнобаївська, Музиківська та Дар’ївська громада.
    Загалом йдеться про 160 населених пунктів, розташованих у 30-кілометровій зоні від Дніпра.
  • В Україні презентували пілотну ініціативу з розробки комплексних планів відновлення громад на Херсонщині, Кіровоградщині, Миколаївщині та Харківщині.
    Проєкт допомагає реалізувати USAID, що надає допомогу постраждалим від російської агресії громадам. Херсонщину представив заступник начальника Херсонської ОВА Михайло Лемак, який презентував напрацювання в рамках Програми комплексного відновлення громад Херсонщини.

Фото – ілюстративне

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь