У Чорнобаївській громаді відкрили культурно-освітній простір

0
160

У населеному пункті Чорнобаївської СТГ відкрився арт-простір “Дім уяви”. Креативну зону облаштували в укритті місцевої школи.
Про це повідомила Херсонська ОВА у Facebook.


У культурно-освітньому просторі проводитимуть різні заходи, майстер-класи, обговорення. Проєкт ініціювала благодійна організація “Культурні Сили України”.

“Програми націлені на те, аби вміти працювати з інформацією та потім застосовувати її для свого розвитку. Тут ми навчаємо цього процесу місцевих. Місцева команда є керівниками цього простору. Ми – це більше як куратори, помічники, які дають підказки, ресурси”, – повідомила голова благодійної організації Марія Скворцова.

Керівниця культурного простору “Дім уяви” Галина розповіла, що у населеному пункті громади наразі проживають загалом близько 120 неповнолітніх, із них 23 – учні початкової школи. Усі діти потребують можливості культурно провести дозвілля у безпечному місці.
На відкритті арт-простору, крім дітей з їхніми батьками, побували Уповноважений із захисту державної мови Тарас Кремінь та заступник начальника Херсонської ОВА Володимир Клюцевський.
У майбутньому проєкт планують запустити і в інших громадах Херсонської області.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь