У Чорнобаївській громаді відбувся перший виїзд сучасного мобільного ЦНАПу

0
252

У Чорнобаївській громаді вперше надали адміністративні послуги на базі мобільного ЦНАПу.
Про це повідомила Чорнобаївська сільська рада у Facebook.

Працівники ЦНАПу приїхали до клієнта на новому автомобілі, який отримали нещодавно від благодійників зі Швейцарії.
Фахівці Центру надання адміністративних послуг допомогли пенсіонеру отримати адмінпослуги за місцем його проживання. Чоловік не міг особисто завітати до сільської ради, оскільки самостійно не пересувається.
З допомогою “мобільного кейсу” клієнту надали такі адміністративні послуги як “Реєстрація місця проживання з одночасним зняттям” та “Актуалізація даних проживаючих за даною адресою осіб”.

  • Швейцарські благодійники передали спецавтівки та техніку для Станіславської, Чорнобаївської та Дар’ївської громад. Обладнання отримали ЦНАПи. В автівках є джерела безперебійного живлення та офісна техніка.
  • На Херсонщині почне працювати пересувний мобільний підрозділ Ощадбанку на базі авто. У ньому є супутниковий зв’язок, сигналізація та тривожні кнопки. Автівка повністю броньована.
  • Білозерському ЦНАПу передали технічну допомогу. Фахівці центру отримали три ноутбуки, три чорно-білі МФО, один кольоровий МФО, джерела безперебійного живлення, накопичувачі, мережеві фільтри тощо. Допомогу надали в межах програми “Електроне урядування задля підзвітності влади та участі громади” за сприяння Херсонської ОВА.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь