У Чорнобаївській громаді триває будівництво модульного містечка

0
264

На Херсонщині відбулося чергове засідання робочої групи “Прозорість і підзвітність”, на якій обговорили використання коштів платників податків, будівництво модульного містечка у Чорнобаївській громаді та придбання спецтехніки.
Про це повідомив перший заступник начальника Херсонської ОВА Дмитро Бутрій.

В одному із сіл Чорнобаївської громади з’явиться модульне містечко, в якому зможуть жити 360 людей, які втратили домівки через обстріли.

“Нині визначено територію для розміщення, там проведено розмінування, розроблено проектно-кошторисну документацію, а також модульні конструкції привезено до місця встановлення. Тривають роботи з монтажу”, – повідомив перший заступник очільника ОВА.

Конструкції монтує ТОВ “Європейська дорожньо-будівельна компанія”, з якою було укладено договір. На проведення робіт з обласного бюджету витратять 12,7 млн грн.
У модульному містечку будуть житлові приміщення з меблями, санвузлами, душовими кімнатами. Також там облаштують електро- і водопостачання та опалення за допомогою електричних конвекторів.
Кабмін виділив понад 900 млн грн з Фонду ліквідації наслідків збройної агресії, субвенції державного і місцевого бюджетів та з резервного фонду бюджету на відновлення інфраструктури на звільнених територіях.

“Бюджетні зобов’язання становлять 458,7 млн грн. Це майже 51% від виділених Урядом коштів. Касових видатків за цими напрямками проведено на 34,7 млн грн”, – повідомив Дмитро Бутрій.

Також для громад Херсонської області закуповують спецтехніку, призначену для проведення аварійно-відновлювальних робіт. За 92 млн грн з Фонду ліквідації наслідків збройної агресії громади придбали 23 одиниці техніки: екскаватори, сміттєвози, автовишки, самоскиди, навантажувачі тощо.

  • У Софіївці та Олександрівці Станіславської громади з’явились два мобільних укриття. Захисні споруди встановили спеціалісти ТОВ “Мирадима”. Сховища замовила Херсонська обласна організація Товариства Червоного Хреста України.
  • Дар’ївські комунальні підприємства “Розлив” та “АкваДар” придбали комплект матеріалів для відновлення системи водопостачання. Кошти на це виділив благодійний фонд “Мангуст”. Матеріали вартували 60 тис грн.
  • Станіславській громаді передали гуманітарну допомогу, яку розподілять між категорійними верствами населення. Херсонська обласна комунальна аварійно-рятувальна служба надала 4,661 тон цукру. Допомогу отримають багатодітні сім’ї, маломобільні особи, родини військовослужбовців та загиблих героїв, учасники ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та учасники бойових дій.

Фото- ілюстративне

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь