У Чорнобаївській громаді реалізують проєкт з покращення водопостачання

0
197

Благодійники з Нідерландів допоможуть покращити водопостачання у чотирьох звільнених громадах Херсонщини. Проєкт “Реконструкція систем водопостачання Херсонщини: негайні заходи та сталі рішення” реалізують у Високопільський, Нововоронцовській, Херсонській та Чорнобаївській ТГ.

Про це повідомили у Херсонській ОВА.

19 квітня етапи та терміни реалізації обговорив з представниками VNG International перший заступник начальника Херсонської ОВА Дмитро Бутрій.

У проєкті буде використаний досвід Нідерландів. На його основі будуть впроваджені пріоритетні інфраструктурні рішення у сфері водопостачання, включаючи відновлення матеріалів та обладнання водоканалів, заходи з поліпшення якості питної води, облаштування сталих джерел живлення водопостачання.

Територіальні громади та водоканали отримають знання та розуміння щодо наявних водних систем, їх сталої експлуатації, управління та обслуговування водопостачанням та водовідведенням в рамках належного управління водними ресурсами.

Проєкт “Реконструкція систем водопостачання Херсонщини: негайні заходи та сталі рішення” реалізовуватиметься протягом квітня 2024 року – липня 2025 року. Вартість робіт – близько 3 млн євро.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь