У Чорнобаївській громаді реалізували дві міні-ініціативи у сфері громадської безпеки

0
169

Чорнобаївська громада впровадила дві міні-ініціативи, основані на співпраці органів місцевого самоврядування, комунальних підприємств та місцевої пожежної охорони.
Про це повідомила Чорнобаївська сільрада у Facebook.


Так, у Чорнобаївці з’явились 6 камер відеонагляду. Обладнання придбали за рахунок коштів Програми розвитку ООН. За монтажні роботи сплатили з місцевого бюджету. Відтепер поліцейські офіцери громади зможуть стежити за безпековою ситуацією дистанційно.
Також місцевим рятувальникам передали устаткування для швидкого подолання наслідків надзвичайних ситуацій – пожежні гідранти. Завдяки обладнанню працівники ДСНС зможуть оперативно робити запаси води для гасіння пожеж. Гідранти встановлять у селах Чорнобаївка, Благодатне та Киселівка.


Міні-ініціативи допомогли втілити у життя Місія ПРООН в Україні та ГО “Об’єднання”, в рамках проєкту “Конкурсу міні-ініціатив” за напрямом “Громадська безпека”.

  • Волонтери GEM привезли допомогу у Миролюбівку та Паришеве Білозерської громади. Місцевим жителям передали сімейні продовольчі набори. У кожному гуманітарному боксі знаходяться продукти довготривалого зберігання: борошно, макарони, цукор, крупи тощо.
  • Бригади міжнародної організації “Лікарі без кордонів” нещодавно відвідали Дар’ївку та Інгулівку Дар’ївської громади, Музиківку та Загорянівку Музиківської громади, де надали понад 110 консультацій та психологічну підтримку. Місцеві мешканці відвідали прийоми у терапевта, психолога, промоутера здоров’я та гінеколога.
  • Білозерська, Чорнобаївська, Високопільска, Борозенська громади та Антонівка протягом минулого тижня отримали паливні матеріали. Місцевим мешканцям надали 50 т брикетів, 12 т вугілля і 850 куб дров.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь