У Чорнобаївській громаді придбали обладнання для системи оповіщення населення

0
126

Чорнобаївська сільська рада закупила обладнання для системи оповіщення населення на суму 388 794 гривні. Про це стало відомо з договору на порталі державних закупівель “Prozorro”.

Чорнобаївська громада придбала: 3 блоки оповіщення БО-РМ-05, 12 акустичних систем ОЗНС-АС-60-2, ноутбук HP із програмним забезпеченням “Модуль Оповіщення», модем та джерело безперебійного живлення.
Підрядник ТОВ «Науково-виробниче підприємство “Озон С”» із Дніпра спеціалізується на виробництві обладнання зв’язку. ТОВ “Озон С” бере активну участь у подібних тендерах в Україні, у тому числі й у Херсоні. У 2023 році фірма виборола право проводити закупівлі на загальну суму понад 13 млн грн.
Систему оповіщення населення придбано в межах реалізації Програми цивільного захисту населення і території Чорнобаївської сільської ради на 20232027 роки.

Фото з відкритих джерел

  • На Херсонщині вибухотехніки виявили ВОГ-25 та інші снаряди у полях поруч із селом Барвінок Чорнобаївської громади. Спеціалісти  ліквідували боєприпаси.
  • Конкурсна комісія проаналізувала 258 ініціатив відновлення, які подали мешканці Чорнобаївської громади. Кожну ідею оцінювали за доцільністю та можливістю реалізації на термін до 4 місяців. Так місцеві мешканці ініціюють створення громадського центру безпеки.
  • 11 червня у Посад-Покровському Чорнобаївської громади загорівся сухостій  на присадибній ділянці поряд із зруйнованою оселею. Вогонь швидко перекинувся на інші будівлі. Правоохоронці помітили загоряння та перші почали гасити вогонь.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь