У Чорнобаївській громаді надають адмінпослуги з допомогою “мобільних кейсів”

0
210

У Чорнобаївській громаді провели чотири виїзні прийоми громадян, на яких адміністративні послуги надавали за допомогою “мобільних кейсів”.
Про це повідомила Чорнобаївська сільська військова адміністрація у Facebook.
У “мобільні кейси” входять планшет, камера, сканер та інше обладнання. Комплект техніки дозволяє здійснити повноцінний прийом документів для отримання адмінпослуг у форматі віддаленого робочого місця. Таким чином, відповідні  послуги можуть одержати маломобільні верстви населення або ті, хто проживає далеко від ЦНАПів.
Жителі громади позитивно відгукуються про “мобільні кейси”. 242 позитивних відгука було залишено щодо видачі гумдопомоги, 40 – про опрацювання інформаційних повідомлень з “Дії” з приводу пошкодженого чи зруйнованого майна та 37 – стосовно актуалізації даних громадян щодо реєстрації місця проживання.

“Мобільні кейси” у громаді з’явилися завдяки проєкту “Зміцнення громадської довіри” (UCBI 4), який реалізовує ГО “СПІЛЬНО ХАБ” та Благодійний фонд “За Херсонщину” у співпраці з Агенцією США з міжнародного розвитку (USAID).

  • Нещодавно Чорнобаївська громада придбала тепловізійні монокуляри та прилади нічного бачення для українських військових. Захисники отримають 16 тепловізорів та 10 приладів нічного бачення. Вартість техніки – 1 мільйон 570 тисяч 100 гривень.
  • Дар’ївська громада отримала гуманітарний вантаж від Херсонської обласної державної адміністрації. Категорійні верстви населення одержать одяг, ковдри, подушки, човни, установки для очищення води, обігрівачі, спальні мішки, таблетки для дезінфекції води, засоби особистої гігієни та продукти харчування.
  • 9 листопада представники громадської організації “Ранок відродження” за сприяння Херсонської ОВА привезли у Станіславську громаду чотири пластикові ємності для води на 5 тисяч літрів кожна. Дві ємності встановлять у Станіславі, ще дві – у Широкій Балці та Олександрівці.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь