До Чорнобаївки завітають представники “Восток SOS”

0
129

В понеділок, 20 листопада, до Чорнобаївки завітає мобільна бригада юридичної та психосоціальної підтримки Благодійного фонду “Восток SOS”.
Про це повідомила Чорнобаївська сільська рада у Facebook.
Мешканці громади зможуть отримати інформацію про відновлення документів, відшкодування за зруйноване майно, право власності на нерухоме майно, статус ВПО та оформлення виплат постраждалим. Також можна буде отримати інформаційну довідку соцслужб у Херсонському районі та обласному центрі, реєстраційних центрів по виплатам різним категоріям мешканців та допомозі особам з інвалідністю.
Під час зустрічі спеціалісти мобільної бригади надаватимуть безкоштовні консультації щодо отримання довідки ВПО, призначення соціальних виплат і пенсій, отримання свідоцтва про народження або смерть (зокрема й на тимчасово окупованих територіях України), отримання або зміни паспорту та його відновлення у випадку втрати, трудових питань, перетину держкордону, виїзду з ТОТ, отримання документів державного зразка України в ЄС.
Також всі бажаючі можуть отримати консультації стосовно отримання компенсації за зруйноване або пошкоджене внаслідок війни житло та права власності на нерухоме майно. Окрім цього, в команді мобільної бригади працюватиме психолог.

  • У Чорнобаївській громаді провели чотири виїзні прийоми громадян, на яких адміністративні послуги надавали за допомогою “мобільних кейсів”. У комплекті знаходяться планшет, камера, сканер та інше обладнання. «Мобільні кейси» використовують для надання адмінпослуг маломобільним верствам населення або тим, хто проживає далеко від ЦНАПів.
  • Чорнобаївська громада купила тепловізійні монокуляри та прилади нічного бачення для ЗСУ. Військовим передадуть 16 тепловізорів та 10 приладів нічного бачення. Вартість обладнання – 1 мільйон 570 тисяч 100 гривень.
  • Навчальні заклади області отримали ще 350 ноутбуків. Обладнання надійшло від ЮНІСЕФ за ініціативи Міністерства освіти і науки України. Днями пристрої передали учням з Дарʼївської, Станіславської, Чорнобаївської та Музиківської громад.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь